Wszystkie moduły dostępne od ręki z naszego magazynu w Polsce. Wysyłka w ciągu 48h od momentu złożenia zamówienia.
   Wszystkie moduły dostępne od ręki z naszego magazynu w Polsce. Wysyłka w ciągu 48h od momentu złożenia zamówienia.

 

O firmie

Podstawową działalnością firmy MUNO SP. Z O.O. jest hurtownia fotowoltaiczna, dostępna w przyjaznej formie sklepu online. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń oraz kompletnych rozwiązań w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, w szczególności opartych na pozyskiwaniu prądu bezpośrednio z energii słonecznej.
Specjalizujemy się w instalacjach fototowoltaicznych. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie fotowoltaiki – jej stosowania i projektowania – i lubimy się naszą wiedzą dzielić. Fachowo doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, zapytania oraz problemy. Pomagamy w doborze, projektowaniu, a nawet organizacji montażu fotowoltaiki. Z nami nie musisz się martwić o dobór najlepszego sprzętu w najniższych cenach – dla każdej instalacji, zarówno dla Twojego domu jak i firmy dopasujemy najbardziej optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową. Współpracujemy wyłącznie z wiodącymi producentami sprzętu fotowoltaicznego – każdy z oferowanych przez nas produktów spełnia rygorystyczne, europejskie wymogi jakości i trwałości. Wszystkie oferowane przez nas artykuły, a w szczególności urządzenia specjalistyczne, jak panele fotowoltaiczne oraz inwertery posiadają wieloletnie gwarancje producentów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zawierała najlepsze dostępne na rynku produkty – zawsze w najniższej cenie.