Wszystkie moduły dostępne od ręki z naszego magazynu w Polsce. Wysyłka w ciągu 48h od momentu złożenia zamówienia.
   Wszystkie moduły dostępne od ręki z naszego magazynu w Polsce. Wysyłka w ciągu 48h od momentu złożenia zamówienia.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

1 2

Inwerter Fronius

Czym się charakteryzują inwertery marki Fronius?

Marka Fronius jest znana na rynku od ponad 60 lat. Producent jest rozpoznawalny jako lider ciągłych prac badawczych oraz poszukiwań doskonalszych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dlatego też wykonanie i niezawodność można dostrzec w każdym calu ich produktów.

Obecnie Fronius jest 5 największym producentem inwerterów solarnych na świecie. Falowniki solarne Fronius cechuje wysoka jakość wykonania i duża elastyczność. Jako jedne z pierwszych były wyposażone w urządzenia MPPT, służące do optymalizacji i monitoringu paneli PV oraz umożliwiały zdalne monitorowanie procesów przez domową sieć wifi .

Producent oferuje urządzenia każdej wielkości, dopasowane do niemal każdej instalacji fotowoltaicznej. Zakres pracy urządzeń dedykowany jest instalacjom o bardzo różnej mocy, przeznaczeniu i warunków pracy. Dostępne produkty obsługują małe przydomowe instalacje, jak i duże przemysłowe systemy fotowoltaiczne. Producent również oferuje swoje urządzenia na farmy fotowoltaiczne.

To, co charakteryzuje inwertery solarne marki Fronius to wysoka jakość i innowacyjna technologia za przystępną cenę. Warto podkreślić, że falowniki Fronius przystosowane są do inteligentnych sieci przyszłości typu Smart oraz współpracują z pompami ciepła.